Karma Marka Mağazacılık Ticaret A.Ş.

Karma Marka Mağazacılık Ticaret A.Ş. çatısı altında, global ve lokal markaları barındıran  üretim, dağıtım, pazarlama ve perakende şirketi olarak 2020 yılında kurulmuştur. Portföyüne ilk dahil ettiği markalar Efsane Lee® ve İkonik Wrangler® denim markalarıdır.

MİSYON ve DEĞERLER

Karma, yüksek kalitede üretim standartları ile, insanların iyi görünmesi ve üstlerine mükemmel uyan kaliteli ürünlerle kendilerine güven duymasını, özgür hissederek kendilerini ifade etmesini amaçlamaktadır.

 

Karma iş modeli, endüstride, sınıfındaki en iyi üreticilerle, etik üretim kuralları içerisinde çalışarak,  pazarındaki lider markalardan olmak üzere oluşturulmuştur.  Uzun vadeli büyüme hedefleri doğrultusunda paydaşları ve iş ortaklarının yanısıra tüm üreticilerinin belirli üretim standartlarını  yerine getirmesini kontrol ederek müşterilerine ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmeyi hedeflemektedir.

MARKALARIMIZ

Markalarımız toplamda 200 yıllık mirasları ile bir bütünlük ve orjinallik içerisinde, zamansız parçalardan güncel olanlara kadar geniş bir çeşidi beraber sunmaktadır. Efsane Lee® ve İkonik Wrangler® denim kategorisinin oluşmasına yardımcı olmuş ve modern kültürün belirleyici unsurlarından olmaya devam etmektedirler. Bu iki global güçlü marka uzun vadede endustrinin gelişmesi ve müşterilerine uygun ürünleri sunma konusunda doğru adımları atma konusunda kendini adamıştır.

LEE®

Lee®, H.D. Lee tarafından kurulan ikonik Amerikan denim ve casual giyim markasıdır. 130 yıllık marka, tüketiciye rahatlık ve konfor sağlamaya odaklı tasarım ve işçiliğiyle, insanların kendilerine olan güvenlerini artırmak ve hayata karşı dik duruş sergilemeleri için ilham vermektedir. Hareketten beslenen yenilikleri, çok yönlü stili ve fitlerinin vücuda üstün uyumu ile nesillerdir markayı sevenlerin sadakatini kazanmıştır.

WRANGLER®

Wrangler® markası, çalışan, eğlenen ve cesur bireyselliği tanıyan insanların ruhuna hitap eden bir Amerikan simgesidir. Kökleri 1904 yılı North Carolina’da Greensboro’ya kadar uzanan Wrangler®, 1947'de kovboyların ve çiftlik işçilerinin zorlu ihtiyaçları için yaratılan ürünlerden doğdu.  Denim 1950'lerde gençlik hareketinin üniforması olarak adapte edildiğinde, Wrangler gençlik tavrıyla eşanlamlı hale geldi. Öncü ruha sahip bir denim markası olan Wrangler®, yenilikçi broken twill denimi icat etti. Son zamanlarda yaptığı inovasyonlar arasında kimyasal kullanımını azaltan ve su kullanımını neredeyse tamamen ortadan kaldıran sürdürülebilir bir boyama işlemi olan indigood bulunmaktadır.

Best Financial Advice

Authorised Finance Brand

Compehensive Advices

Monitoring & Review

The Tax Advantages

We are the best

BLO has been giving best consultation to top USA’s Finance companies since 1985

Get Free Quote

From banking and insurance to wealth the management and securitie on distribution financial

Our People

Explore Solutions

Richard Branson

Manager

Daniel Roberto

HR MANAGER

Dhony Abraham

MARKETING HEAD

Client’s Love

Love From Clients

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Robart Marts Ceo at dorn

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

July Robast Manager

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Mark Stive Ceo at dron